Doprava a platba

 

Na našem e-shopu si zakládáme na tom, abychom našim zákazníkům nabídli co nejvíce možností dopravy a platby. Při objednávce zboží máte možnost zvolit z následujících:

Doprava:

Zásilkovna - výdejní místo:
Za pouhých 59 Kč můžete využít služeb Zásilkovny, která zboží doručí na výdejní místo blízko Vašeho bydliště. Poté si balíček vyzvednete dle vaší potřeby a časové dostupnosti.

PPL - doručení na adresu:
Rychlá a spolehlivá doprava na Vaši adresu prostřednictvím PPL. Cena přepravy je 99 Kč. PPL se postará o to, aby Vám bylo zboží domů doručeno co nejrychleji.

Platba:

Online platební kartou:
Pro pohodlnou a rychlou platbu můžete využít platební kartu. Platební brána zabezpečí, že Vaše platba proběhne bezpečně a rychle.

Apple Pay a Google Pay:
Pro snadnou a rychlou platbu můžete využít také Apple Pay nebo Google Pay. Tyto služby jsou široce rozšířené a zaručují bezpečnost a pohodlí Vaší platby.

Převodem na účet:
Při této možnosti platby budete moci svoji platbu uskutečnit i pár hodin po zhotovení objednávky. Po přijetí platby bude zboží odesláno.

Na dobírku:
Máte-li zájem o platbu na dobírku, je tato možnost k dispozici při objednávkách nad 299 Kč. Za tuto službu účtujeme poplatek 39 Kč. Platbu na dobírku uskutečníte při převzetí zásilky na pobočce nebo kurýrovi.

Doufáme, že Vám tyto informace pomohou při výběru nejvhodnější možnosti dopravy a platby pro vaši objednávku.
Děkujeme za nákup na našem e-shopu a přejeme příjemný zážitek z nakupování!